Profesjonalna REKLAMA dla Twojej firmy!

Jesteśmy Agencją Reklamową, która specjalizuje się w kreacji wizerunku firm, ale także jesteśmy producentem reklamy zewnętrznej. Oznakowanie zewnętrzne (reklama zewnętrzna) firmy stanowi ważny element całej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, który musi zostać starannie zaprojektowany i wykonany z trwałych materiałów, aby spełniał swoją funkcję długoczasowo.

Producent reklamy zewnętrznej

Projekt

Zaprojektujemy reklamę od podstaw w pełni dopasowaną do identyfikacji Twojej marki.

Wykonanie

Możemy dopasować indywidualnie formę, rozmiar, kształt reklamy do Twoich potrzeb.

Dostawa

Dostarczymy reklamę w dowolne miejsce w Polsce.

Montaż

Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać montaż bezpośrednio u Klienta.

Meteriały do wykonania reklamy

Folia wylewana, monomeryczna, polimerowa

To folia samoprzylepna wykorzystywana do wydruków wielkoformatowych. Stosowana do aplikacji wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz.

Dibond

Płyta kompozytowa złożona z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem polietylenowym. Dzięki warstwowej budowie płyta Dibond jest dużo bardziej wytrzymała niż zwykła blacha aluminiowa ale nadal tatwo poddaje się obróbce mechanicznej.

Styrodur

Styrodur to materiał o większej wytrzymałości mechanicznej niż styropian. Dzięki swoim właściwościom styrodur jest szeroko wykorzystywany w branży reklamowej.

Płyta PCV

Płyty z polichlorku winylu, popularne w pełni syntetyczne tworzywa sztuczne. Płyta ma strukturę spienioną lub twardą. Ze względu na swoje właściwość PCV posiada liczne możliwości zastosowań w reklamie.

Plexi

Polimerowe tworzywa sztuczne jest materiałem sztywnym, termoplastycznym, bezbarwnym o wysokiej przezroczystości.Pleksa sprawdza się w reklamie jako tablice podświetlane, szyldy, litery podświetlane.

Reklama zewnętrzna na budynkach

Jesteśmy w stanie zapewnić całkowite oznakowanie obiektów handlowych, jak i firm. Dbamy o to, aby wszystkie materiały reklamowe pasowały do siebie i stanowiły spójną całość. Zarówno reklama online, materiały drukowane wręczane bezpośrednio klientom oraz oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne siedziby firmy powinny być wykonane według wskazań Księgi Identyfikacji Wizualnej firmy.