Idealna DRUKARNIA dla Twojej firmy!

Nasza oferta poza projektami graficznymi, obejmuje również ich druk. Nie uznajemy kompromisów, dlatego też realizacje spełniają najwyższe standardy, a druk wykonywany jest z użyciem najnowszych technik oraz wysokiej klasy sprzętu. Stawiając na rozwój, chętnie podejmiemy się zleceń wykraczających poza standardowe oferty.

Drukarnia skrojona na miarę Twoich potrzeb

Szeroka oferta

Drukujemy wszystko i praktycznie na wszystkim. W naszej ofercie znajdą Państwo ulotki, wizytówki, teczki, plakaty, katalogi, kalendarze, papiery firmowe i znaczenie więcej.

Bez kompromisów

Nie uznajemy kompromisów. Nie oszczędzamy na materiałach. Niezależnie czy drukujemy kilka plakatów czy setki broszur reklamowych robimy to najlepiej jak potrafimy. Każdy produkt finalny przechodzi kontrolę jakości.

Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy pewni efektów naszej pracy dlatego dajemy Państwu gwarancję, że produkt finalny będzie w 100% Państwu odpowiadał. Jeżeli nie, oddamy Państwu pieniądze.

Błyskawiczna realizacja

Ulotki, wizytówki krócej, wielkoformatowe plakaty nieco dłużej. Wszystko zależy od nakładu i technologii. Jednak nawet duże nakłady drukowane metodą offsetową nie są z reguły realizowane dłużej niż 5-7 dni roboczych.

OD PROJEKTU – DO DRUKU

Zamawiając projekt graficzny ulotki, wizytówki, banery czy papieru firmowego u Nas zyskujesz podwójnie!
Nasze projekty dostosowujemy do własnych parametrów naszych maszyn. Doskonale znamy maszyny na których pracujemy więc masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie zaprojektowane i wydrukowane dokładnie według Twoich wytycznych