Referencje

Nikt nie opisze współpracy z nami lepiej niż nasi klienci.

Fundacja Rybnik w Grze

Niniejszym zaświadczamy, iż od samego początku istnienia Fundacji Rybnik w Grze współpracujemy z AGPAgroup. Pan Paweł przygotował dla Nas pełną identyfikację wizualną włączając w to logo, papier firmowy oraz wizytówki. Pan Paweł stworzył dla nas stronę internetową, grafikę oraz sporą ilość plakatów i dyplomów oraz do dnia dzisiejszego świadczy dla nas usługi hostingowe. Współpracowaliśmy z AGPAgroup.pl przy wielu imprezach organizowanych przez naszą Fundację.
Współpraca przy projektach okazała się owocna i satysfakcjonująca do tego stopnia, iż w przyszłości nadal planujemy kontynuować współpracę. Pan Paweł wywiązuje się z zobowiązań terminowo i bez zastrzeżeń. Swoją postawą reprezentuje pełen profesjonalizm. Jest typem kontrahenta godnego zaufania a doświadczenie Pana Pawła możemy z czystym sumieniem polecić każdemu.
Jesteśmy pewni, iż Pan Paweł sprosta wielu ambitnym zadaniom jakie w przyszłości może mu powierzyć zleceniodawca.

Członkowie Zarządu

Westbam Garage

Współpraca z AGPAgroup.pl układa się bardzo dobrze, wszystkie powierzone zadana wykonane są terminowo i rzetelnie.
Bardzo profesjonalnie została zaprojektowana nasza strona internetowa a zaproponowane rozwiązania w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania.
Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę AGPAgroup.pl jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawce profesjonalnych usług informatycznych.

Szymon

Rada Dzielnicy Meksyk (UM Rybnik)

Pan Paweł (AGPAgroup.pl) na przełomie 2016 i 2017 roku przygotował projekty reklamowe dla Rady Dzielnicy Meksyk.
Współpraca przy projektach okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcionująca. Pan Paweł terminowo wywiązywał się z zobowiązań co pozwalało na bezpieczne planowanie kolejnych wspólnych przedsięwzięć. Swoją osobą prezentował pełen profesionalizm i fachowość. Doświadczenie Pana Pawła zdecydowanie jest godne plecenial Z całą pewnością jest kontrahentem godnym zaufania.
Jestem przekonana, że Pan Paweł jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

Przewodniczący Zarządu

Rada Dzielnicy Zamysłów (UM Rybnik)

Rada Dzielnicy Zamysłów od kilku lat ściśle współpracuje z Panem Pawłem Hanak. Bardzo cenimy sobie współpracę z człowiekiem młodym, ambitnym, bardzo kompetentnym i rzetelnym. Pan Paweł wykonał dla nas kilkanaście zleceń, z których byliśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, szybka realizacja zamówień oraz duży zakres świadczonych usług są najlepszą wizytówką Pana Pawła. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić jego usługi.

Przewodniczący Zarządu

Naszą firmę znajdziesz także na popularnych portalach.

Zachęcamy do wystawienia nam opinii aby pomóc innym wybrać naszą Agencję Reklamową.