Strony internetowe

Przejrzyste dla odwiedzających i proste w zarządzaniu. Dbamy o to, aby tworzone przez nas od podstaw strony internetowe przedstawiały bogatą treść, a jednocześnie były komfortowe w użytkowaniu. Nie zapominamy o nowoczesnym wyglądzie, który ma stanowić dla naszych klientów prawdziwy powód do dumy oraz być potwierdzeniem profesjonalizmu.

Darmowy projekt

Zamawiając u nas stronę internetową nie musisz przejmować się czy aby na pewno projekt Cię zadowoli. Pierwszy projekt wykonany według Twoich wytycznych jest całkowicie darmowy.

Minimum formalności

Współpracę rozpoczynamy od spisania tzw. brief’u czyli wymagań jakie ma spełniać strona internetowa. Na zakończenie wystawiamy fakturę VAT.

Szybka realizacja

Na początku współpracy, po zaakceptowaniu projektu, poinformujemy Cię o terminie realizacji. Niezależnie od ilości wykonywanych aktualnie przez nas projektów ustalimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Indywidualny design

Każdy projekt wykonujemy specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie wszystko co sobie zażyczysz i może nawet troszkę więcej (: Oczywiście, może spodobać Ci się jakaś inna strona internetowa na podstawie której będziemy tworzyć nowy projekt lecz i tak będzie on od podstaw wykonany przez nas.

Nowoczesne technologie

Projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie. Chcemy, aby Twoja strona internetowa była nowoczesna i kompatybilna z wszystkimi najnowszymi przeglądarkami. Z tego powodu nie projektujemy już elementów w środowisku Flash.

Dostosowane do urządzeń mobilnych

W dobie dzisiejszych technologii oraz smartfonów polecamy Twojej uwadze opcję dostosowania strony internetowej do urządzeń mobilnych. Jest to specjalnie przygotowana lżejsza wersja Twojego serwisu. Jej wygląd uzależniony jest od szerokości ekranu urządzenia. W przypadku wybrania tej opcji wymagany jest dodatkowy projekt dostosowany do urządzeń mobilnych. Jesteś ciekaw jak to wygląda w praktyce? Możesz wejść na naszą stronę korzystając z telefonu komórkowego lub zmniejszając okno przeglądarki w komputerze.

Intuicyjny system zarządzania treścią

Każdą stronę internetową opieramy o prosty i intuicyjny system zarządzania treścią (tzw. CMS). W zależności od przeznaczenia serwisu może to być prosty system do pisania bloga, strony firmowej lub małego serwisu albo zaawansowana platforma pod sklep internetowy. W obu przypadkach możliwe jest przeszkolenie w zakresie obsługi systemu.

Pakiety sklepów internetowych

Podane ceny są cenami netto. Do cen należy doliczyć 23% podatku VAT. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Do powyższych cen należy doliczyć dodatkowo płatne grafiki/ilustracje z banków zdjęć. Dodatkowo w przypadku sklepów także płatne (w pełni opcionalne) moduły.
* Obowiązuje przez rok od uruchomienia strony. Aktualizacje na stronie są realizowane do 24 godzin.
** Usługa utworzenia profilu firmy w katalogu Google oraz dodanie firmy do Google Maps. Możliwość wykonania dodatkowych zdjęć firmy.