Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00 - 18:00

Projekty graficzne

Reklama od A do Z. Zapewniamy wizualną spójność wszystkich elementów wpływających na identyfikację firmy wśród odbiorców. Tworzone przez nas elementy reklamy nie tylko wzajemnie się uzupełniają, ale również zwracają uwagę swoją oryginalnością, dzięki czemu nasi klienci będą wyróżniać się na tle konkurencji.

Logo

Logo W obecnych czasach, każdy przedsiębiorca, nawet ten niedoświadczony wie, że powinien posiadać projekt logo dla swojego biznesu. Podstawowym zadaniem, tej niewielkiej formy graficznej jest wyróżnienie firmy i produktu na tle konkurencji. Logo jest, więc wizytówką, która świadczy o całym wizerunku marki, i której nie można bagatelizować. Doświadczony projektant wie, jak stworzyć projekt, który będzie określał markę w prawidłowy sposób.

Kaligrafia

Dzięki naszym umiejętnościom kaligraficznym jesteśmy w stanie ręcznie wypisać zaproszenia, winietki, dyplomy. Możemy tworzyć sztukę kaligrafii w wersji analogowej jak i cyfrowej. Odręczne pismo sprawia, iż projekt staje się unikatowy.

Grafika użytkowa

Tworzymy wysokiej jakości grafikę, która ma służyć przede wszystkim celom praktycznym. Jest wykorzystywana głównie przez rynek wydawniczy i reklamowy – bo właśnie w tych dwóch segmentach powstają różnego rodzaju plakaty, gazety, znaczki pocztowe, ilustracje, druki okolicznościowe, papeterie, ulotki bądź wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Dzięki szerokiemu zastosowaniu grafika użytkowa jest niezwykle uniwersalna – zdobi, tłumaczy, informuje, zachęca, wywiera wpływ na otaczający świat.

Grafika wielkoformatowa

Przygotujemy wysokiej jakości grafikę, którą można wydrukować w olbrzymich rozmiarach bez straty jakości (tzw. grafika wektorowa).

Close Menu
×
×

Koszyk