Poligrafia

Nasza oferta poza projektami graficznymi, obejmuje również ich druk. Nie uznajemy kompromisów, dlatego też realizacje spełniają najwyższe standardy, a druk wykonywany jest z użyciem najnowszych technik oraz wysokiej klasy sprzętu. Stawiając na rozwój, chętnie podejmiemy się zleceń wykraczających poza standardowe oferty.

Szeroka oferta

Drukujemy wszystko. W naszej ofercie znajdą Państwo ulotki, wizytówki, teczki, plakaty, katalogi, kalendarze, papiery firmowe i znaczenie więcej.

Błyskawiczna realizacja

Ulotki, wizytówki krócej, wielkoformatowe plakaty nieco dłużej. Wszystko zależy od nakłądu i technologii. Jednak nawet duże nakłady drukowane metodą offsetową nie są z regóły realizowane dłużej niż 5-7 dni roboczych.

Bez kompromisów

Nie uznajemy kompromisów. Nie oszczędzamy na materiałach. Niezależnie czy drukujemy kilka plakatów czy setki broszur reklamowych robimy to najlepiej jak potrafimy. Każdy produkt finalny przechodzi kontrolę jakości.

Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy pewni efektów naszej pracy dlatego dajemy Państwu gwarancję, że produkt finalny będzie w 100% Państwu odpowiadał. Jeżeli nie, oddamy Państwu pieniądze.

Wizytówki

Standardowe

Wybór idealny dla każdego nakładu. Niezależnie czy potrzebujesz najmniejszego nakładu czy miliona sztuk – zawsze z najwyższą jakością i szybkością realizacji!

Złocone

Złocenia na wizytówce podkreślą jakość oferowanych towarów lub usług.  Powleczenie folią „soft skin” potęguje efekt WOW!

Srebrzone

Srebrzenie oraz folia „soft skin” podkreślają elegancję i styl wizytówek. Efekt można łączyć z wypukłym lakierem UV 3D – klasa sama w sobie! Wybierany przez branże, które chcą komunikować ekskluzywność.

Lakier UV 3D

Zdecyduj, które elementy wizytówki chcesz punktowo pokryć lakierem 3D. Podkreślaj i wyróżniaj to, co na wizytówce uznasz za najistotniejsze, efekt przemówi sam za siebie.

Multiloft

Zewnętrzna warstwa to papier ozdobny, kolor wewnętrznych wybieraj spośród 10 dostępnych. Warstwy pozwalają wykazać się pomysłem.

Multiloft NFC

Microchip, ukryty między 4 warstwami papieru, to zaproszenie do interakcji i nośnik zapisanych danych. Wystarczy zeskanować chip przy użyciu powszechnie dostępnych aplikacji i odkrywać to, co ukryto.

Multiloft Magnet

Zewnętrzna warstwa papieru ozdobnego przyciąga uwagę, wewnętrzna magnetyczna – Twoją lodówkę! Pomysł wart niestandardowego podejścia i designu – wizytówka, która może stać się ozdobnym gadżetem.

Papier ozdobny

Wizytówki, których… wizytówką jest sam papier! Papiery ozdobne to komunikacja jakości i klasa sama w sobie.
Tak wyjątkowe, że nie potrzebują dodatkowych uszlachetnień!

Wizytówki LUX

Rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku niestandardowych pomysłów, ekskluzywnych projektów i wysokich wymagań.

Bigowane

Zaprojektuj i wydrukuj swój karnet lub kartę podarunkową. Przyciągnij uwagę, wyróżnij się, zdobądź Klientów. Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów, zdecyduj o możliwości dwustronnego zadruku – połącz funkcje wizytówki z tą formą promocji.

Kwadratowe

Wykorzystaj potencjał niestandardowego formatu tych wizytówek. Wybieraj dostępne papiery, zaokrąglenia i uszlachetnienia. Kwadrat musi spełniać Twoje oczekiwania, oddać Twój pomysł.

Metki

Konfiguruj elementy wizytówki, decyduj o papierze, dziurkowaniu i zadruku – metka będzie oddawać charakter branży, wpisywać się w pomysł i Twój gust. Dobry wybór, gdy potrzebujesz kuponów promocyjnych!

Ulotki

Standardowe

Kilka chwil dzieli Cię od konfiguracji pliku do zlecenia jego produkcji! Klasyka gatunku dostępna w siedmiu formatach i prawie dowolnym nakładzie.

Standardowe składane

Wszystkie najpopularniejsze papiery, typy składania i formaty pod ręką. Wybór idealny dla każdego nakładu. Niezależnie czy potrzebujesz najmniejszego czy tysięcy sztuk – zawsze z najwyższą jakością i szybkością realizacji!

Ulotki UV 3D

Efekt, który można poczuć! Wybierz uszlachetnienie, które wzbogaci Twój projekt o wyczuwalną strukturę.Decyduj, czy lakierem UV 3D wyróżnisz najważniejsze elementy, czy też wykorzystasz go do celów czystko estetycznych. Gwarantujemy jakość wykonania!

Z perforacją

Forma promocji, która aż się prosi, by Klient po nią sięgał! Pozwól Klientom „rwać się” do Twojej ulotki! Rozwiązanie dostępne w 2 formatach, które idealnie sprawdzi się w roli ogłoszeń, reklam i kuponów.

Srebrzone

Wybór dla tych, którzy od swojego projektu oczekują wrażenia ekskluzywności. Dowolnie wybieraj elementy ulotki, które pokryjemy srebrną maską uszlachetnienia. Połącz srebrzenie z wybiórczym lakier UV 3D, dzięki czemu osiągniesz produkt, od którego nie będzie można oderwać oczu!

Złocone

Wyjątkowe uszlachetnienie przyciąga uwagę i nadaje prestiżu. Maska złotego uszlachetnienia podkreśli wybrane fragmenty ulotek! Pięknie komponuje się z szlachetną czernią, ale wybór zawsze należy do Ciebie.

Ulotki LUX

LUXus możliwości Twojego wyboru! Najlepsze wykończenia i uszlachetnienia w jednym miejscu. Dostępne uszlachetnienia, w tym różnorodność lakierów czy folia Soft Skin, wyróżnią Twój druk!

Syntetyczne

Stworzone do zadań specjalnych! Idealne do wykorzystania outdoorowego i wtedy, gdy potrzeba materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Wybierane na mapy, wytrzymałe druki czy numery startowe. Wszystko jest kwestią pomysłu!

Katalogi

Katalogi szyte

„Szycie” jest piękne! Bardzo dobre wrażenie, nieprzeciętna jakość, profesjonalna prezentacja Twojej oferty zszyte w postaci katalogu. Dobry wybór, gdy potrzeba produktów premium. Wiele opcji konfiguracji do wykorzystania w nakładzie już od 5 sztuk.

Katalogi klejone

Wszystkie najpopularniejsze papiery, typy składania i formaty pod ręką. Wybór idealny dla każdego nakładu. Niezależnie czy potrzebujesz najmniejszego czy tysięcy sztuk – zawsze z najwyższą jakością i szybkością realizacji!

Plakaty

Jednostronne

Sprawdzone rozwiązania klasyki konfigurowania plakatów do Twojej dyspozycji. Możliwość uszlachetnienia lakierem H-UV Soft Touch lub dodatkową folią doda efektu estetycznego, ale i usztywni wydruk.

Dwustronne

Jeszcze więcej miejsca na pokazanie tego, co chcesz – niezależnie czy ma być to reklama, czy autorski projekt. Idealne na wystawy, do witryn oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba plakatu do estetycznych zadań specjalnych.

Plakaty z listwą

Plakat wyposażony w otwór do zawieszenia – rozwiązanie tak praktyczne jak tylko się da. Decyduj, który bok chcesz usztywnić listwą
oraz wybierz jej kolor.

Zrywka

Perforacja fragmentów plakatu pozwoli zainteresowanym Klientom wziąć ze sobą Twoje dane – wszystko na wyciągnięcie ręki. Nakład już od 10 sztuk!

Plakaty LUX

Rozwiązania dla plakatów, które swoją dobrą formą mają komunikować wyjątkową jakość. Zdobienie lakierem High Gloss UV sprawia, że plakat przyciąga uwagę najwyższym możliwym połyskiem.

Lakierowane

Wybór dla Ciebie, jeśli uważasz, że lakieru i dobrego wrażenia nigdy za wiele.Przekonaj się, że to dobry wybór, jeśli od swoich plakatów wymagasz nieprzeciętnej jakości papieru.

Druk wielkoformatowy

Roll Up (80x200)

X Banner

Siatka MESH

Folia One Way Vision