Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00 - 18:00

Poligrafia

Nasza oferta poza projektami graficznymi, obejmuje również ich druk. Nie uznajemy kompromisów, dlatego też realizacje spełniają najwyższe standardy, a druk wykonywany jest z użyciem najnowszych technik oraz wysokiej klasy sprzętu. Stawiając na rozwój, chętnie podejmiemy się zleceń wykraczających poza standardowe oferty.

Szeroka oferta

Drukujemy wszystko i praktycznie na wszystkim.. W naszej ofercie znajdą Państwo ulotki, wizytówki, teczki, plakaty, katalogi, kalendarze, papiery firmowe i znaczenie więcej.

Bez kompromisów

Nie uznajemy kompromisów. Nie oszczędzamy na materiałach. Niezależnie czy drukujemy kilka plakatów czy setki broszur reklamowych robimy to najlepiej jak potrafimy. Każdy produkt finalny przechodzi kontrolę jakości.

Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy pewni efektów naszej pracy dlatego dajemy Państwu gwarancję, że produkt finalny będzie w 100% Państwu odpowiadał. Jeżeli nie, oddamy Państwu pieniądze.

Błyskawiczna realizacja

Ulotki, wizytówki krócej, wielkoformatowe plakaty nieco dłużej. Wszystko zależy od nakłądu i technologii. Jednak nawet duże nakłady drukowane metodą offsetową nie są z regóły realizowane dłużej niż 5-7 dni roboczych.

Close Menu
×
×

Koszyk