Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00 - 18:00

Domeny

Biznes zaczyna się od domeny. To właśnie od adresu firmowj strony internetowej zależy jak będą postrzegać Państwa firmę klienci. Oferujemy najtańsze domeny w regionie. Ponadto zarezerwujemy i wykupimy nawet zarejestrowaną już domenę.

Największy wybór

Staramy się zapewnić Państwu największy wybór domen na rynku. Od najpopularniejszych domen polskich przez zagraniczne po nowe atrakcyjne końcówki jak np. .email, .online, .photography itp.

Minimum formalności

Wybierasz domenę. My wystawiamy fakturę, ty ją opłacasz. To wszystko.

Szybka realizacja

Domeny rejestrujemy do 15 minut od zaksięgowania wpłaty za fakturę.

Bezpieczeństwo

W czasach ciągle rozsyłanego spamu i nadużyć wiążących się z wykorzystaniem prywatnych danych w Internecie, wychodzimy naprzeciw życzeniom Klientów, oferując Ochronę Danych Abonenta domen globalnych.

Jaką domenę wybrać?

Krótko

Przy wyborze domeny kieruj się zasadą: „Im krócej, tym lepiej”. Staraj się, aby zamawiana domena, jeżeli to możliwe, składała się z mniej niż 15 znaków. Krótsza nazwa jest łatwiejsza do zapamiętania, a także zmniejsza prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę pomyli adres lub wpisze go niepoprawnie. Na przykład domena sprzedam.pl stwarza dużo mniejsze prawdopodobieństwo błędu niż taniasprzedażwinternecie.pl.

Prosto

Upewnij się, że wybrana przez Ciebie nazwa jest łatwa do przeliterowania, dobrane słowa nie posiadają nietypowej pisowni, a nazwa serwisu będzie łatwa do przekazania nawet w rozmowie telefonicznej. Staraj się unikać także wykorzystywania w nazwie cyfr oraz stawiania obok siebie podobnych w zapisie liter.

Trafnie

Dziś każdy użytkownik Internetu, poszukując informacji o danej firmie czy produkcie, korzysta z wyszukiwarki internetowej. Dobrze dobrana nazwa domeny w stosunku do najczęściej wyszukiwanych wyrażeń powiązanych z naszym biznesem zwiększa zakres osób, do których dotrze nasza oferta. Warto zatem sprawdzać, jakie słowa kluczowe mają w Google najwięcej wyników i na ich bazie budować nazwy domen.

Na temat

Domena to wizytówka Twojej firmy w Internecie. Nie może więc być stworzona na zasadzie przypadkowego doboru słów. Nazwa domeny powinna odzwierciedlać charakter prowadzonej działalności lub bezpośrednio nawiązywać do marki. Wybierając domenę, najlepiej w jej nazwie umieść nazwę Twojej firmy lub słowa kojarzące się z branżą Twojej firmy, np. dla producenta lamp – domena lampy.pl.

Jakie rozszerzenie będzie dla mnie najlepsze?

W Polsce użytkownicy Internetu najczęściej rejestrują domeny o rozszerzeniu .pl.
Jeśli chcesz podkreślić fakt, że Twoja działalność ma charakter regionalny, to możesz pomyśleć o domenie regionalnej. Przy planowanej ekspansji na rynki Unii Europejskiej warto zarejestrować domenę z rozszerzeniem .eu.
Postaraj się zarejestrować jak najwięcej domen, ze wszystkimi popularnymi w Polsce rozszerzeniami, np. .pl, .com.pl, .eu, .com. Taki zabieg pozwala uniknąć strat, spowodowanych wykupieniem przez konkurencję domen różniących się od Twojej jedynie rozszerzeniem.

Close Menu
×
×

Koszyk