Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00 - 18:00

Odzież reklamowa

Przywiązując wagę do każdego szczegóły, oferujemy naszym klientom umieszczenie reklamy na odzieży. Pracownicy ubrani w firmową odzież przedstawiają się jako dobrze zorganizowany zespół, a promowanie swojej firmy na różnych elementach garderoby umożliwia zwiększenie zasięgu reklamy oraz wzrost rozpoznawalności firmy.

Szeroki wybór odzieży

Drukujemy na praktycznie wszystkim, co można na siebie włożyć. T-shirt, polo, bluzy, dresy, koszule, polary, kurtki, czapki, odzież robocza, kamizelki odblaskowe i inne.

Niewielki nakład

Nie musisz zamawiać u nas całego kartonu odzieży. Przygotujemy dla Ciebie nadruk nawet na jednej koszulce. Nie mniej jednak większa ilość wymagana jest w przypadku niektórych metod nanoszenia grafiki (np. sitodruk)

Szybka realizacja

Zamówienia realizujemy na bieżąco. Zazwyczaj realizacje są drukowane w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Krótki czas druku połączony z szybką realizacją sprawia, że Twoje zamówienie może trafić do Twoich rąk w czasie krótszym niż 5 dni roboczych.

Pełne wsparcie

Na całym etapie realizacji zamówienia prowadzimy swoich klientów „za rękę”. Rozmawiamy i doradzamy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Close Menu
×
×

Koszyk