O nas

Firmę tworzą ludzie. Chcielibyśmy powiedzieć kilka słów o sobie.

Paweł Hanak

Paweł Hanak

Programowanie, hosting i domeny

Cześć! Od przeszło 13 lat jestem freelancerem specjalizującym się w tworzeniu stron internetowych oraz grafiki na potrzeby Internetu. Wykonuję wszelkiego rodzaju grafikę na potrzeby stron WWW, szablony aukcji internetowych oraz pomagam w kreowaniu wizerunku firm dzięki nowym narzędziom promocyjnym. Podczas mojej pracy mam do czynienia z małymi serwisami informacyjnymi, dużymi portalami, jak i serwisami ogłoszeniowymi. Każdy z nich jest inny, co nauczyło mnie odpowiedniego podejścia do każdego projektu. Współpracuję z Klientami z różnych branż przez co nie ograniczam się do jednego wzoru projektów. Każda realizacja dostarcza mi niezbędnego doświadczenia, które umiejętnie wykorzystuję w kolejnych zleceniach.
Poza tworzeniem grafiki oraz stron internetowych, zajmuję się też retuszowaniem na zlecenie. Nie ważne czy jesteś zawodowym fotografem, czy po prostu zrobiłeś zdjęcie, które chciałbyś profesjonalnie obrobić – możesz mi to zlecić. Podczas retuszu używam tylko metod, które nie niszczą jakości zdjęcia i faktury skóry. Zajmuję się podstawową obróbką jak i high end retouchingiem, czyli bardzo wymagającym retuszem zdjęć (zazwyczaj beauty, fashion itp.), które będą oglądane na wydrukach i w dużych rozdzielczościach. Zajmuję się retuszem, jednak na zlecenie wykonam także fotomontaż.
Jako młoda, kreatywna osoba dokładam wszelkich starań do najdrobniejszego szczegółu, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na oddanie do użytkowania niepełnowartościowego rozwiązania. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie wskazówki Klientów dotyczące realizowanych projektów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu zadowolenie i satysfakcję.
Staram się, aby efekt mojej pracy przerastał oczekiwania zleceniodawcy. Wiem wtedy, że będzie On z przyjemnością korzystał z dostarczonych przeze mnie rozwiązań.